Відгуки про компанію 🔸МІНІК🔸

  • Роман К.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Екатерина К.
    Відмінно
  • Виталий П.
    Відмінно
  • Олександр Є.
    Відмінно
  • Олександр М.
    Відмінно
  • Василь М.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua

    Ложка і вилка - норм. Ніж - це просто кусочок тупої бляшки🤦. Брав заради якраз ложки та вилки, тому мені норм.

  • Ірина Т.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Злата Щ.
    Відмінно
    Угода на маркетплейсі Prom.ua
  • Анастасія П.
    Відмінно
  • Олександр Ф.
    Відмінно