Продавець Інтернет-магазин "МініК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2039 відгуків

Інструкція міні камеру SQ8

Інструкція міні камеру SQ8

    Інструкція з експлуатації міні відеокамери SQ 8

                                               

 

 

 

                    

Увага! Перед першим використанням необхідно повністю зарядити акумулятор міні відеокамери!
Дана міні відеокамера має убудовану літі-іонну батарею. Ви можете робити зарядку одним з наступних способів:

1. Підключіть міні відеокамеру до USB-порту Вашого ПК, попередньо зупинивши запис.
2. Підключіть міні камеру до зарядного пристрою від мережі 220В або портативного зарядного пристрою 5В. При цьому Ви можете продовжувати використовувати миникамеру в процес зарядки. В процесі зарядки синій і червоний світлодіоди будуть горіти постійно.

Після того як батарея міні камери буде повністю заряджена синій світлодіод буде горіти постійно, а червоний світлодіод перестане світитися.

Примітка. Якщо вбудований акумулятор розряджений, або вільного місця на карті пам'яті недостатньо для продовження, синій і червоний світлодіоди міні відеокамери будуть одночасно моргати протягом 5 секунд, після чого міні відеокамера збереже записане відео і автоматично відключиться.
Примітка. Якщо карта пам'яті не встановлена, синій і червоний світлодіоди міні реєстратора будуть одночасно моргати протягом 5 секунд, після чого міні камера автоматично відключиться.
Примітка. Якщо камера перебуває в режимі очікування, і з нею не проводиться жодних дій, вона автоматично вимикається через 1 хвилину для економії заряду вбудованого акумулятора.

Режими відеозапису

  • Зйомка відео з роздільною здатністю 1280X720P

Натисніть кнопку On/Off для включення міні камери – загориться синій світлодіод – міні відеокамера знаходиться в режимі очікування запису відео з якістю 720p. Натисніть кнопку On/Off одноразово для початку запису відео – синій світлодіод моргне 3 рази і згасне – ведеться запис відео з якістю 720p. Відеозапис буде автоматично зберігатися кожні 5 хвилини. Для зупинки запису натисніть кнопку On/Off.

 

  • Зйомка відео з роздільною здатністю 1920X1080P

Натисніть кнопку On/Off для включення міні камери – синій світлодіод буде горіти постійно. Коротко натисніть кнопку Mode для переходу в режим зйомки відео з роздільною здатністю 1080p – червоний і синій світлодіод будуть горіти одночасно, міні камера перебуває в режимі очікування запису відео з якістю 1080p. Для початку зйомки натисніть кнопку On/Off одноразово – синій світлодіод згасне, а червоний світлодіод моргне 3 рази і згасне – ведеться запис відео з якістю 1080p. Відеозапис буде автоматично зберігатися кожні 5 хвилини. Для зупинки запису натисніть кнопку On/Off.

 

  • Запис по датчику руху

Для цього, знаходячись у режимі очікування зйомки 720p або 1080p відео, натисніть і утримуйте кнопку Mode міні відеокамери протягом 3 секунд – мікро відеокамера перейде в режим запису по датчику руху. При виявленні руху відеозапис розпочнеться автоматично, при цьому червоний і синій світлодіоди будуть моргати одночасно. При запису по датчику руху відеозапис автоматично зберігається кожні 5 хвилин.

 

Режим фотографування

Натисніть кнопку On/Off для включення шпигунської камери – синій світлодіод спалахне. Двічі натисніть кнопку Mode для переходу в режим фотографування – червоний світлодіод буде горіти постійно. Щоб зробити фотознімок, натисніть один раз кнопку On/Off – червоний світлодіод моргне одноразово, фотографія збережена. Роздільна здатність одержуваних фотографій – 4032х3024.

 

Нічний Режим підсвічування

Натисніть кнопку On/Off для включення портативної камери. Натисніть і утримуйте кнопку On/Off протягом 2 секунд – червоний індикатор моргне двічі – нічна підсвітка включена. Для того щоб відключити нічну підсвітку, натисніть і утримуйте кнопку On/Off протягом 2 секунд, червоний світлодіодний індикатор моргне три рази – нічна підсвітка вимкнена.

 

Вимкнення міні камери

Для того щоб відключити міні відеокамеру натисніть і утримуйте кнопку On/Off протягом 6 секунд. Якщо міні відеокамера знаходиться в режимі очікування і не використовується, вона автоматично вимикається через 1 хвилину.

 

Перезапуск міні камери

Якщо міні відеокамера працює некоректно, або не відповідає на натискання кнопок, Ви можете перезапустити її шляхом одночасного натиснення і утримання протягом 3 секунд кнопки On/Off Mode і міні камери.

 

Перегляд файлів

Приєднайте міні камеру у виключеному стані ПК – через кілька секунд вона автоматично визначиться як знімний диск на Вашому ПК. Індикатор буде означати процес передачі інформації, а червоний – процес зарядки вбудованого акумулятора.

 

Установка дати і часу

Підключіть міні відеокамеру до ПК. Установка часу здійснюється створенням текстового файлу з назвою TIMERSET.txt у кореневому каталозі карти пам'яті пристрою, з наступним змістом:
ГГГГММДДЧЧММСС Y (або N, якщо Ви не хочете, щоб мітка дати і часу відображалася на відеофайлах)
Наприклад, 20130625140003 Y

Після збереження файлу вимкніть міні камеру від комп'ютера та увімкніть її.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner