Продавець Інтернет-магазин "МініК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2096 відгуків

Інструкція з експлуатації Wi-Fi міні камери L7

Інструкція з експлуатації Wi-Fi міні камери L7

Інструкція з експлуатації Wi-Fi міні камери L7

 

 

 

 

 

 

 

Ораны управління

Зарядка

Перед першим використанням необхідно повністю зарядити акумулятор бездротовий Міні відеокамери. Зробити це можливо, підключивши пристрій до USB порту ПК за допомогою спеціального USB-кабель, що входить в комплект поставки. Так само можна зарядити міні відеореєстратор, підключивши його до адаптера живлення від мережі 220В або до портативного зарядного пристрою (рекомендуємо!).

 

Підключаючи камеру до зарядці без карти пам'яті червоний індикатор моргне 5 разів і згасне - камера заряджається. Для повної зарядки акумулятора достатньо 2-3 годин.

 

Підключаючи камеру до зарядці з картою пам'яттю червоний індикатор почне блимати - камера автоматично почне запис відео під час зарядки. Для зупинки запису натисніть кнопку Відео - Червоний індикатор буде горіти. Камера заряджається. Для повної зарядки акумулятора достатньо 2-3 годин.

 

Дана модель має функцію запису по час зарядки, що дозволяє одночасно записувати відео і заряджати акумулятор крихітної камери.

Режими відеозапису

Вставте карту пам'яті MicroSD 10 класу (або вище) слот міні відеокамери. Червоний індикатор буде блимати, якщо карта пам'яті відсутній. Якщо міні камера L7 не бачить або не читає карту пам'яті, то її потрібно відформатувати.

  Карту пам'яті об'ємом 64 Гб, перед використанням необхідно форматувати в файлову систему FAT32.

 

Запис вручну

Увімкніть міні камеру, натиснувши кнопку Power. Червоний індикатор буде горіти постійно. Для початку запису відео натисніть один раз кнопку Відео. Запис відео почалася Червоний індикатор буде блимати. Щоб зупинити запис, натисніть знову кнопку Відео.

 

 Запис по датчику руху

Увімкніть міні реєстратор, натиснувши кнопку Power. Червоний індикатор буде горіти постійно. Для переходу в режим запису по датчику руху затисніть кнопку Відео. Червоний індикатор буде горіти, а синій блимати. Запис по руху розпочнеться автоматично, коли перед камерою буде рух Червоний, і Синій індикатори будуть мигати одночасно. Для виключення зйомки по датчику руху повторно затисніть кнопку Відео на 5 сек.

 

 Запис під час зарядки

Підключіть мікро камеру до адаптера живлення від мережі 220В, до автомобільного прикурювача або портативного зарядного пристрою. Синій і Червоний індикатори почнуть горіти постійно, що буде говорити про зарядку пристрою. Тепер Ви можете використовувати камеру L7 в будь-якому режимі в процесі зарядки відповідно до інструкції.

Запис з нічним підсвічуванням

Увімкніть Мікро камеру, натиснувши кнопку Power. Червоний індикатор буде горіти постійно. Для переходу в режим нічної зйомки натисніть кнопку Power. Індикатор блимне 2 рази – нічна підсвітка включена. Для відключення нічний підсвічування повторно натискаємо кнопку Power індикатор блимне 4 рази – нічна підсвітка вимкнена.

Режими фотографування 

Увімкніть Міні фотоапарат, натиснувши кнопку Power. Червоний індикатор буде горіти постійно. Для переходу в режим фотоапарата натисніть кнопку Фото. Індикатор почне горіти постійно. Щоб зробити фотографію натисніть один раз кнопку Фото - Синій індикатор блимне, а фотографія успішно збережеться на карті пам'яті.

Режим WI-FI - підключення до смартфону

Перед використанням міні відеокамери L7 в даному режимі, необхідно завантажити та встановити безкоштовний додаток ROROCAM:

 додаток ROROCAM для Android

 додаток ROROCAM для iOS

 

Вставьте карту памяти MicroSD 10 класса (или выше) в слот минивидеокамеры. Красный индикатор будет мигать, если карта памяти отсутствует. Если мини камера L7 не видит или не читает карту памяти, то её нужно отформатировать. 

  Карту памяти объемом 64 Гб, перед использованием необходимо форматировать в файловую систему FAT32.

 

Включите микро камеру, нажав кнопку Power. Красный индикатор будет гореть постоянно. Для перехода в режим онлайн-трансляции нажмите кнопку Wi-Fi. Синий и Красный индикаторы будут гореть одновременно, что будет говорить о готовности подключения камеры к Wi-Fi. 

 

Зайдіть на своєму мобільному пристрої в список бездротових мереж і підключення до мережі "L7", використовуючи пароль 12345678.

 

Після цього зайдіть в додаток ROROCAM - тепер Ви можете переглядати відео, робити запис відео / фото, виконувати налаштування через смартфон.

Перегляд файлів

Вийміть карту пам'яті з камери. Вставте карту пам'яті в картрідер. Підключіть картрідер до ПК - він визначиться як знімний носій і ви зможете поглядати, копіювати файли.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner