Продавець Інтернет-магазин "МініК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2029 відгуків

Інструкція міні камеру MS2

Інструкція міні камеру MS2

Інструкція з експлуатації міні камери MS2

 

 

 

 

 

Органи управління

Зарядка міні відеокамери

Увага! Перед першим використанням необхідно повністю зарядити акумулятор міні камери!

Ви можете заряджати міні відеокамеру MD38 від USB порту Вашого ПК, джерела живлення 220В або автомобільного зарядного пристрою. Переведіть перемикач ON/OFF в положення OFF і підключіть міні відеокамеру до джерела живлення.

 

Режими відеозапису

Вставте карту пам'яті Micro SD слот міні відеокамери. Червоний і синій індикатори будуть мигати, якщо карта пам'яті відсутній.

 

  •  Запис вручну

Переведіть перемикач режимів Mode в положення REC (режим відеозйомки). Увімкніть міні камеру, перевівши перемикач у положення ON. Синій і червоний індикатори загоряться на кілька секунд, після чого індикатор буде горіти постійно. Затисніть на 1,5 - 2 секунди кнопку OK для початку відеозапису. В процесі відеозапису червоний індикатор буде рівномірно моргати. Щоб зупинити запис, натисніть один раз кнопку OK. Файл збережеться у форматі AVI.

 

  • Запис по датчику звуку

Переведіть перемикач режимів Mode в положення VXO (режим запису по датчику звуку). Увімкніть міні камеру, перевівши перемикач у положення ON. Запис відео почнеться автоматично при появі звуку гучністю понад 60 децибел і припиниться через 3 хвилини після зникнення звуку.

 

  • Запис по датчику руху

Переведіть перемикач режимів Mode в положення MDT (режим запису по датчику руху). Увімкніть міні камеру, перевівши перемикач у положення ON. Запис відео почнеться автоматично при появі руху перед обьективом миникамеры і припиниться через 3 хвилини після зникнення будь-яких рухів.

 

Режим фотографування

Переведіть перемикач режимів Mode в положення REC (режим відеозйомки). Увімкніть міні камеру, перевівши перемикач у положення ON. Синій і червоний індикатори загоряться на кілька секунд, після чого індикатор буде горіти постійно. Натисніть кнопку OK одноразово для зйомки фото. При цьому червоний індикатор моргне одноразово.

 

Нічний Режим підсвічування

Нічне підсвічування включається автоматично і працює при фотографуванні, а так-же у всіх режимах відеозапису.

 

Режим Веб-камери

Для использования мини видеокамеры в качестве веб-камеры подключите ее к Вашему ПК без карты памяти, предварительно переведя переключатель питания в положение OFF.

 

Установка даты и времени

Установка времени осуществляется созданием текстового файла с названием time.txt в корневом каталоге карты памяти устройства, со следующим содержанием:

ГГГГММДДЧЧММСС Y (или ГГГГММДДЧЧММСС N, если Вы хотите отключить отображение метки даты и времени).

Наприклад, 20140901140003 Y. Після збереження файлу вимкніть міні камеру від комп'ютера та увімкніть пристрій. В цей час дата і час, які ви вказали у файлі, збережуться в пам'яті пристрою, а файл вийде з карти пам'яті.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner