Продавець Інтернет-магазин "МініК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2029 відгуків

Інструкція міні камеру T10

Інструкція міні камеру T10

Інструкція з експлуатації міні камери T10

Перейти до товарної позиції  

Також, цю модель Ви можете знайти з такими назвами: міні камера F2, F2 Police, Blueskysea F2.

Органи управління

Зарядка

Перед першим використанням необхідно повністю зарядити акумулятор бездротовий Міні відеокамери. Зробити це можливо, підключивши пристрій до адаптера живлення від мережі 220В, портативного зарядного пристрою або до USB порту ПК за допомогою спеціального USB-кабель, що входить в комплект поставки.

 

В режимі зарядки червоний і синій індикатори будуть горіти постійно. Після закінчення заряджання індикатор буде горіти постійно. Для повної зарядки акумулятора достатньо 3 годин.

 

Дана модель має функцію запису по час зарядки, що дозволяє одночасно записувати відео і заряджати акумулятор міні камери.

Режими відеозапису

Вставте карту пам'яті MicroSD 10 класу (або вище) слот минивидеокамеры.

Запис вручну

Увімкніть миникамеру T10, натиснувши кнопку Вкл./Викл. Камера перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.
Для початку запису відео натисніть один раз кнопку ОК. Індикатор буде горіти, а червоний блимне 3 рази і індикатори згаснуть, а запис відео продовжиться, що дозволить використовувати міні камеру в режимі запису непомітно для оточуючих.
Щоб зупинити запис, натисніть знову кнопку ОК. Відео збережеться, а камера знову перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.

Для зміни відео дозволу дивіться розділ "Редагування відео дозволу".

 

 Запис по датчику руху

Увімкніть міні реєстратор T10, натиснувши кнопку Вкл./Викл. Камера перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.
Для активації датчика руху затисніть кнопку ОК на 3 секунди. Індикатор згасне, відео з цього моменту буде автоматично записуватися тільки при наявності руху.
Для виключення зйомки по датчику руху, натисніть кнопку ОК. Відео збережеться, а камера знову перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.

Для зміни відео дозволу дивіться розділ "Редагування відео дозволу".

 

 Запис під час зарядки

Підключіть мікро камеру до адаптера живлення від мережі 220В, до автомобільного прикурювача або портативного зарядного пристрою. Синий индикатор начнет гореть постоянно, что будет говорить о зарядке устройства. Теперь Вы можете использовать камеру T10 (F2) в любом режиме в процессе зарядки согласно инструкции.

Режим фотографирования

Включите миникамеру T10, нажав кнопку Вкл./Выкл. Камера перейдет в режим ожидания и синий индикатор будет гореть постоянно.
Чтобы сделать фотографию нажмите однократно кнопку Режимы. Синий индикатор будет гореть, красный мигнёт, а фотография JPEG 2560x1920 успешно сохранится на карте памяти, после этого камера снова перейдет в режим ожидания и синий индикатор будет гореть постоянно.

Підключення до ПК і режим веб-камери

Підключення до ПК

Приєднайте міні відеокамеру у виключеному стані ПК – через кілька секунд вона автоматично визначиться як знімний диск на Вашому ПК.

.

Режим Веб-камери

Увімкніть міні камеру T10, натиснувши кнопку Вкл./Викл. Камера перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно. Підключіть камеру до ПК, почекайте 1-2 хвилини, камера визначиться як веб камера.

Зміна відео дозволу

Вставте карту пам'яті MicroSD 10 класу (або вище) слот минивидеокамеры, у виключеному стані підключіть до ПК. Камера F2 визначиться як знімний носій (флешка), відкрийте його і створіть текстовий документ з назвою "SIZESET"

 

В ньому необхідно прописати разом дві цифри:

 

Які позначають:

10

11

720x480 циклічний запис вимкнена

720x480 циклічний запис включена

20

21

1280x720 циклічний запис вимкнена

1280x720 циклічний запис включена

30

31

1920x1080 циклічний запис вимкнена

1920x1080 циклічний запис включена

 

Сохраните созданный файл и отключите камеру от ПК. Теперь мини камера T10 будет работать в выбранном вами режиме.

Дата и время

Вставьте карту памяти MicroSD 10 класса (или выше) в слот мини видеокамеры, в выключенном состоянии подключите к ПК. Камера определится как съемный носитель (флешка), откройте его и создайте текстовый документ с названием "time".

 

В нем необходимо прописать дату и время:

2017.10.06 15:10:05 Y Y - отображать дату
2017.10.06 15:10:05 N N - не отображать дату

Сохраните созданный файл и отключите камеру от ПК. Теперь мини камера T10 будет отображать нужную Вам дату и время.

Перезавантаження

Якщо міні відеокамера працює некоректно, або не відповідає на натискання кнопок, Ви можете перезапустити її шляхом одночасного натискання кнопок ОК і Режими міні камери.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner