Продавець Інтернет-магазин "МініК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2029 відгуків

Інструкція міні камеру T50

Інструкція міні камеру T50

Інструкція з експлуатації міні камери T50

Перейти до товарної позиції  

Також, цю модель Ви можете знайти з такими назвами: міні камера F2, F2 Police, Blueskysea F2.

Органи управління

Зарядка

Перед першим використанням необхідно повністю зарядити акумулятор бездротовий Міні відеокамери. Зробити це можливо, підключивши пристрій до адаптера живлення від мережі 220В, портативного зарядного пристрою або до USB порту ПК за допомогою спеціального USB-кабель, що входить в комплект поставки.

 

В режимі зарядки червоний і синій індикатори будуть горіти постійно. Після закінчення заряджання індикатор буде горіти постійно. Для повної зарядки акумулятора достатньо 3 годин.

 

Дана модель має функцію запису по час зарядки, що дозволяє одночасно записувати відео і заряджати акумулятор міні камери.

Режими відеозапису

Вставте карту пам'яті MicroSD 10 класу (або вище) слот минивидеокамеры.

Запис вручну

Увімкніть миникамеру T50, натиснувши кнопку Вкл./Викл. Камера перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.
Для початку запису відео натисніть один раз кнопку ОК. Індикатор буде горіти, а червоний блимне 3 рази і індикатори згаснуть, а запис відео продовжиться, що дозволить використовувати міні камеру в режимі запису непомітно для оточуючих.
Щоб зупинити запис, натисніть знову кнопку ОК. Відео збережеться, а камера знову перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.

Для зміни відео дозволу дивіться розділ "Редагування відео дозволу".

 Запис по датчику руху

Увімкніть міні реєстратор T50, натиснувши кнопку Вкл./Викл. Камера перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.
Для активації датчика руху затисніть кнопку ОК на 3 секунди. Індикатор згасне, відео з цього моменту буде автоматично записуватися тільки при наявності руху.
Для виключення зйомки по датчику руху, натисніть кнопку ОК. Відео збережеться, а камера знову перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.

Для зміни відео дозволу дивіться розділ "Редагування відео дозволу".

 Запис з нічним підсвічуванням

Увімкніть міні реєстратор T50, натиснувши кнопку Вкл./Викл. Камера перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.
Для активації нічний підсвічування одноразово натисніть кнопку R. Синій і червоний індикатори моргнуть два рази. Це буде означати, що нічна підсвітка включена.
Для виключення нічний підсвічування, натисніть кнопку R. Синій і червоний індикатори моргнуть два рази. Це буде означати, що нічна підсвітка відключена.

Для зміни відео дозволу дивіться розділ "Редагування відео дозволу".

 Запис під час зарядки

Підключіть мікро камеру до адаптера живлення від мережі 220В, до автомобільного прикурювача або портативного зарядного пристрою. Індикатор почне горіти постійно, що буде говорити про зарядку пристрою. Тепер Ви можете використовувати камеру T50 в будь-якому режимі в процесі зарядки відповідно до інструкції.

Режим фотографування

Увімкніть миникамеру T50, натиснувши кнопку Вкл./Викл. Камера перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.
Щоб зробити фотографію натисніть один раз кнопку Режими. Індикатор буде горіти, червоний блимне, а малюнок JPEG 2560x1920 успішно збережеться на карті пам'яті, після цього камера знову перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.

Подключение к ПК и режим веб камеры

 Подключение к ПК

Присоедините мини видеокамеру в выключенном состоянии к ПК – через несколько секунд она автоматически определится как съемный диск на Вашем ПК.

.

 Режим Веб-камеры

 Включите мини камеру T10, нажав кнопку Вкл./Выкл. Камера перейдет в режим ожидания и синий индикатор будет гореть постоянно. Подключите камеру к ПК, подождите 1-2 минуты, камера определится как веб камера.

Изменение видео разрешения

Вставьте карту памяти MicroSD 10 класса (или выше) в слот минивидеокамеры, в выключенном состоянии подключите к ПК. Камера F2 определится как съемный носитель (флешка), откройте его и создайте текстовый документ с названием "SIZESET"

 

В нем необходимо прописать слитно две цифры:

 

Которые обозначают:

10

11

720x480 циклическая запись выключена

720x480 циклическая запись включена

20

21

1280x720 циклическая запись выключена

1280x720 циклическая запись включена

30

31

1920x1080 циклическая запись выключена

1920x1080 циклическая запись включена

 

Сохраните созданный файл и отключите камеру от ПК. Теперь мини камера T50 будет работать в выбранном вами режиме.

Дата и время

Вставьте карту памяти MicroSD 10 класса (или выше) в слот мини видеокамеры, в выключенном состоянии подключите к ПК. Камера определится как съемный носитель (флешка), откройте его и создайте текстовый документ с названием "time".

 

В нем необходимо прописать дату и время:

2017.10.06 15:10:05 Y Y - отображать дату
2017.10.06 15:10:05 N N - не отображать дату

Сохраните созданный файл и отключите камеру от ПК. Теперь мини камера T50 будет отображать нужную Вам дату и время.

Перезавантаження

Якщо міні відеокамера працює некоректно, або не відповідає на натискання кнопок, Ви можете перезапустити її шляхом одночасного натискання кнопок ОК і Режими міні камери.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner