Продавець Інтернет-магазин "МініК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2039 відгуків

Інструкція з експлуатації міні камери R3

Інструкція з експлуатації міні камери R3

Інструкція з експлуатації міні камери R3

Перейти до товарної позиції  

Органи управління

Зарядка

Перед першим використанням необхідно повністю зарядити акумулятор бездротовий Міні відеокамери. Зробити це можливо, підключивши пристрій до адаптера живлення від мережі 220В, портативного зарядного пристрою або до USB порту ПК за допомогою спеціального USB-кабель, що входить в комплект поставки.

 

В режимі зарядки червоний і синій індикатори будуть горіти постійно. Після закінчення заряджання індикатор буде горіти постійно. Для повної зарядки акумулятора достатньо 3 годин.

 

Дана модель має функцію запису по час зарядки, що дозволяє одночасно записувати відео і заряджати акумулятор міні камери.

Режими відеозапису

Вставте карту пам'яті MicroSD 10 класу (або вище) слот минивидеокамеры.

Запис вручну

Увімкніть миникамеру R3, натиснувши кнопку Вкл./Викл. Камера перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.
Для початку запису відео натисніть один раз кнопку Старт/Стоп. Індикатор буде блимати, а запис відео почнеться.
Щоб зупинити запис, натисніть знову кнопку Старт/Стоп. Відео збережеться, а камера знову перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.

 

 Запис по датчику руху

Увімкніть міні реєстратор R3, натиснувши кнопку Вкл./Викл. Камера перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.
Для активації датчика руху затисніть кнопку M на 3 секунди. Червоний індикатор почне блимати повільно, а після того як відбудеться рух перед камерою, буде блимати повільно - почалася запис відео по датчику руху. Відео з цього моменту буде автоматично записуватися тільки при наявності руху.
Для виключення зйомки по датчику руху, натисніть кнопку Старт/Стоп. Відео збережеться, а камера знову перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.

 

 Запис з нічним підсвічуванням

Увімкніть міні реєстратор R3, натиснувши кнопку Вкл./Викл. Камера перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.
Для активації нічний підсвічування під час запису відео у звичайному режимі, натисніть один раз кнопку M. Індикатор буде блимати швидко, це означає, що ведеться запис відео і нічна підсвітка включена.
Для виключення нічний підсвічування, також, під час запису відео, натисніть кнопку M. Індикатор буде блимати повільно, це означає, що ведеться запис відео і нічна підсвітка вимкнена.
Для активації нічний підсвічування під час запису відео по датчику руху, натисніть один раз кнопку M. Червоний індикатор буде блимати, а індикатор буде горіти, це означає, що ведеться запис відео по датчику руху і нічна підсвітка включена.
Для виключення нічний підсвічування, також, під час запису відео по датчику руху, натисніть кнопку M. Буде блимати тільки червоний індикатор, це означає, що ведеться запис відео по датчику руху і нічна підсвітка вимкнена.

 Запис під час зарядки

Підключіть мікро камеру до адаптера живлення від мережі 220В, до автомобільного прикурювача або портативного зарядного пристрою. Індикатор почне блимати, що буде говорити про запису відео під час зарядки.

Режим фотографування

Увімкніть миникамеру R3, натиснувши кнопку Вкл./Викл. Камера перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.
Перейдіть в режим фото натискання кнопки M. Синій і червоний індикатор будуть горіти - камера перейшла в режим фото.
Щоб зробити фотографію натисніть один раз кнопку Старт/Стоп. Індикатор буде горіти, а червоний блимне, фотографія успішно збережеться на карті пам'яті, після цього камера знову перейде в режим очікування.

Підключення до ПК і режим веб-камери

Підключення до ПК

Приєднайте міні відеокамеру у виключеному стані ПК – через кілька секунд вона автоматично визначиться як знімний диск на Вашому ПК.

 

Режим Веб-камери

Приєднайте міні відеокамеру у виключеному стані ПК і натисніть один раз кнопку Вкл./Викл., почекайте 1-2 хвилини, камера визначиться як веб камера.

Перезавантаження

Якщо міні відеокамера працює некоректно, або не відповідає на натискання кнопок, Ви можете перезапустити її шляхом одночасного натискання кнопок Вкл./Викл. і M міні камери.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner