Продавець Інтернет-магазин "МініК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2046 відгуків

Інструкція міні камеру S80

Інструкція міні камеру S80

Інструкція з експлуатації міні камери S80

Перейти до товарної позиції  

Органи управління

Зарядка

Перед першим використанням необхідно повністю зарядити акумулятор бездротовий Міні відеокамери. Зробити це можливо, підключивши пристрій до адаптера живлення від мережі 220В, портативного зарядного пристрою або до USB порту ПК за допомогою спеціального USB-кабель, що входить в комплект поставки.

 

Для повної зарядки акумулятора достатньо 3 годин.

 

Дана модель має функцію запису по час зарядки, що дозволяє одночасно записувати відео і заряджати акумулятор міні камери.

Режими відеозапису

Вставте карту пам'яті MicroSD 10 класу (або вище) слот минивидеокамеры.

Запис вручну

Увімкніть миникамеру S80, затиснувши кнопку Вкл./Викл. на 5 секунд. Камера перейде в режим очікування і червоний індикатор буде горіти постійно.
Для початку запису відео натисніть один раз кнопку Старт/Стоп. Червоний індикатор блимне 3 рази і індикатори згаснуть, а запис відео продовжиться, що дозволить використовувати міні камеру в режимі запису непомітно для оточуючих.
Щоб зупинити запис, натисніть знову кнопку Старт/Стоп. Відео збережеться, а камера знову перейде в режим очікування і червоний індикатор буде горіти постійно.

 

 Запис по датчику руху

Для активації датчика руху переведіть перемикач в положення ON. -
Увімкніть мікро камеру S80, затиснувши кнопку Вкл./Викл. на 5 секунд. Дорасный індикатор засвітиться, а при виявленні руху Червоний індикатор блимне 3 рази і індикатори згаснуть, відео з цього моменту буде автоматично записуватися тільки при наявності руху.
Для виключення зйомки по датчику руху, натисніть кнопку Старт/Стоп і вимкніть камеру затисненням кнопки Вкл./Викл. на 5 секунд, після переведіть перемикач в положення OFF. -

 

 Запис з нічним підсвічуванням

Для активації нічний підсвічування переведіть перемикач в положення ON. Тепер в будь-якому з режимів камера буде записувати відео з нічним підсвічуванням.
Для выключени нічний підсвічування переведіть перемикач в положення OFF. Тепер в будь-якому з режимів камера буде записувати відео без нічним підсвічуванням.

 

 Запис під час зарядки

Підключіть мікро камеру до адаптера живлення від мережі 220В, до автомобільного прикурювача або портативного зарядного пристрою. Запис відео почнеться автоматично. Для зупинки запису натисніть кнопку Старт/Стоп. Червоний індикатор почне горіти постійно, а Синій буде мигати, що буде говорити про зарядку пристрою. Тепер Ви можете використовувати камеру S80 в будь-якому режимі в процесі зарядки відповідно до інструкції.

Перезавантаження

Якщо міні відеокамера працює некоректно, або не відповідає на натискання кнопок, Ви можете перезапустити її шляхом натискання кнопки Перезавантаження.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner