Продавець Інтернет-магазин "МініК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2039 відгуків

Інструкція міні камеру L8

Інструкція міні камеру L8

Інструкція з експлуатації міні камери L8

Перейти до товарної позиції  

Органи управління

 

Зарядка

Увага! Перед першим використанням необхідно повністю зарядити акумулятор міні камери!
Дана міні відеокамера має убудовану літі-іонну батарею. Ви можете робити зарядку одним з наступних способів:

  1. Підключіть міні камеру до зарядного пристрою від мережі 220В.
  2. Підключіть міні відеокамеру до портативного зарядного пристрою за допомогою кабелю, що поставляється в комплекті.

Режими відеозапису

Вставте карту пам'яті MicroSD 10 класу (або вище) слот минивидеокамеры.

Запис вручну

Необхідно перевести перемикач Відео / Датчик руху вгору, після, включити камеру, затисненням кнопки Power на 3 секунди. Спалахне червоний і синій індикатори, після цього, червоний моргне 4 рази і індикатори згаснуть. Запис відео почалася.
Для зупинки запису натисненням кнопки Power. Індикатор блимне 3 рази і згасне, а запис відео продовжиться, що дозволить використовувати міні камеру в режимі запису непомітно для оточуючих.
Щоб зупинити запис, натисніть знову кнопку Відео. Міні камера перейде в режим очікування, червоний індикатор буде горіти.
Для повторного запису, натисніть кнопку Power. Червоний індикатор моргне 4 рази і індикатори згаснуть. Запис відео почалася.

 Запис по датчику руху

Необхідно перевести перемикач Відео / Датчик руху вниз, після, включити камеру, затисненням кнопки Power на 3 секунди. Спалахне червоний і синій індикатори, після цього, синій моргне 4 рази і буде горіти в очікуванні руху, при виявленні руху індикатори згаснуть. Запис по датчику руху почалася.
Для активації датчика руху затисніть кнопку Відео на 3 секунди. Індикатор моргне 5 разів і вимикається, відео з цього моменту буде автоматично записуватися тільки при наявності руху.
Для зупинки запису натисненням кнопки Power. Міні камера перейде в режим очікування руху, індикатор буде горіти.

 Запис з нічним підсвічуванням

Увімкніть міні камеру L8, натиснувши кнопку Вкл./Викл. Камера перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.
Для активації нічний підсвічування затисніть кнопку Фото на 3 секунди. Індикатор блимне швидко 2 рази - нічна підсвітка включена.

Для початку запису відео натисніть один раз кнопку Відео.

Індикатор блимне 3 рази і згасне, а запис відео продовжиться, що дозволить використовувати міні камеру в режимі запису непомітно для оточуючих.
Щоб зупинити запис, натисніть знову кнопку Відео. Відео збережеться, а камера знову перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.
Для виключення зйомки з нічним підсвічуванням, затисніть кнопку Фото на 3 секунди. Індикатор блимне швидко 2 рази - нічна підсвітка вимкнена.

 Запис під час зарядки

Підключіть мікро камеру до адаптера живлення від мережі 220В, до автомобільного прикурювача або портативного зарядного пристрою. Індикатор почне горіти постійно, що буде говорити про зарядку пристрою. Тепер Ви можете використовувати камеру L8 в будь-якому режимі в процесі зарядки відповідно до інструкції.

 

Режим фотографування

Увімкніть миникамеру L8, натиснувши кнопку Вкл./Викл. Камера перейде в режим очікування і синій індикатор буде горіти постійно.
Щоб зробити фотографію натисніть один раз кнопку Фото. Синий индикатор мигнёт, а фотография JPEG 2560x1920 успешно сохранится на карте памяти, после этого камера снова перейдет в режим ожидания и синий индикатор будет гореть постоянно.

 

Просмотр файлов

 Присоедините мини видеокамеру в включенном состоянии к компьютеру – через несколько секунд она автоматически определится как съемный диск на вашем ПК.

 

Установка даты и времени

Підключіть міні відеокамеру до ПК. Установка часу здійснюється створенням текстового файлу з назвою TIME.txt у кореневому каталозі карти пам'яті пристрою, з наступним змістом:
РРРР.ММ.ДД: ГГ:ММ:СС
Наприклад, 2017.06.20 10:30:00
Після збереження файлу, вимкніть міні камеру від комп'ютера та увімкніть її.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner