Продавець Інтернет-магазин "МініК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
1989 відгуків

Інструкція міні камеру SQ12

Інструкція міні камеру SQ12

Інструкція з експлуатації міні камери SQ12

Перейти до товарної позиції  

Органи управління

Зарядка

Дана миникамера має убудовану літі-іонну батарею, що дозволяє здійснювати зарядку одним з наступних способів:
- 1. Підключіть міні відеокамеру до USB-порту Вашого ПК, попередньо зупинивши запис
- 2. Підключіть міні реєстратор до зарядного пристрою від мережі 220В або портативного зарядного пристрою. При цьому Ви можете продовжувати використовувати міні камеру в процес зарядки. В процесі зарядки синій і червоний світлодіоди будуть горіти постійно.
- 3. Після того як батарея міні відеокамери буде повністю заряджена синій світлодіод буде горіти постійно, а червоний світлодіод перестане світитися.

Режими відеозапису

Вставте карту пам'яті MicroSD 10 класу (або вище) слот минивидеокамеры.

Запис вручну 1280x720p

Натисніть кнопку On/Off для включення міні камери – загориться синій світлодіод – міні відеореєстратор знаходиться в режимі очікування запису відео з якістю 720p. Натисніть кнопку On/Off одноразово для початку запису відео – синій світлодіод моргне 3 рази і згасне – ведеться запис відео з якістю 720p. Відеозапис буде автоматично зберігатися кожні 5 хвилини. Для зупинки запису натисніть кнопку On/Off.

Запис вручну 1920x1080p

Натисніть кнопку On/Off для включення міні відеокамери – синій світлодіод буде горіти постійно. Коротко натисніть кнопку Mode для переходу в режим зйомки відео з роздільною здатністю 1080p – червоний і синій світлодіод будуть горіти одночасно, міні камера перебуває в режимі очікування запису відео з якістю 1080p. Для початку зйомки натисніть кнопку On/Off одноразово – синій світлодіод згасне, а червоний світлодіод моргне 3 рази і згасне – ведеться запис відео з якістю 1080p. Відеозапис буде автоматично зберігатися кожні 5 хвилини. Для зупинки запису натисніть кнопку On/Off.

 Запис по датчику руху

Дана відеокамера може починати запис на вбудованому датчику руху. Для цього, знаходячись у режимі очікування зйомки 720p або 1080p відео, натисніть і утримуйте кнопку Mode відеокамери протягом 3 секунд – відеокамера перейде в режим запису по датчику руху. При виявленні руху відеозапис розпочнеться автоматично, при цьому червоний і синій світлодіоди будуть моргати одночасно. При запису по датчику руху відеозапис автоматично зберігається кожні 5 хвилин.
 

 Запис з нічним підсвічуванням

Натисніть кнопку On/Off для включення міні відеокамери. Натисніть і утримуйте кнопку On/Off протягом 2 секунд – червоний індикатор моргне двічі – нічна підсвітка включена. Для того щоб відключити нічну підсвітку, натисніть і утримуйте кнопку On/Off протягом 2 секунд, червоний світлодіодний індикатор моргне три рази – нічна підсвітка вимкнена.
 

 Запис під час зарядки

Переконайтеся, що в міні відеореєстратор вставлена робоча карта пам'яті. Приєднайте міні відеокамеру у вимкненому стані до зовнішнього акумулятора – одночасно загоряться два світлодіоди, потім кілька секунд буде горіти червоний світлодіод, після чого червоний світлодіод блимає, це означає, що почався запис відео. Тобто, фактично, запис починається автоматично при підключенні міні відеокамери до зарядного пристрою.

Режим фотографування

Натисніть кнопку On/Off для включення міні відеокамери – синій світлодіод спалахне. Двічі натисніть кнопку Mode для переходу в режим фотографування – червоний світлодіод буде горіти постійно.

Щоб зробити фотознімок, натисніть один раз кнопку On/Off – червоний світлодіод моргне одноразово, фотографія збережена.
Роздільна здатність одержуваних фотографій – 4032х3024.

Підключення до ПК і режим веб-камери

Підключення до ПК

Приєднайте міні відеокамеру у виключеному стані ПК – через кілька секунд вона автоматично визначиться як знімний диск на Вашому ПК. Індикатор буде означати процес передачі інформації, а червоний – процес зарядки вбудованого акумулятора.

Дата і час

Вставте карту пам'яті MicroSD 10 класу (або вище) слот міні відеокамери, у виключеному стані підключіть до ПК. Камера визначиться як знімний носій (флешка), відкрийте його і створіть текстовий документ з назвою "time".

 

В ньому необхідно прописати дату та час:

2017.10.06 15:10:05 Y Y - відображати дату
2017.10.06 15:10:05 N N - не відображати дату

Збережіть створений файл і вимкніть камеру від ПК. Тепер міні камера SQ 12 буде відображати потрібну Вам дату і час.

Перезавантаження

Якщо міні відеокамера працює некоректно, або не відповідає на натискання кнопок, Ви можете перезапустити її шляхом одночасного натиснення і утримання протягом 3 секунд кнопки RESET що збоку міні камері.

Увага! Зображення скопійовані з інших програм не будуть збережені. Додайте зображення, використовуючи вставку зображень. Видимість Зображення 5.png Мітки Папка SEO Вигляд вашої статті в пошукових системах Інструкція міні камеру MD30 . Статті компанії «Інтернет-магазин "Мініка"» Інструкція з експлуатації міні камери MD30 Перейти до товарної позиції Органи управління Зарядка Перед першим використ. Редагувати SEO
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner