Продавець Інтернет-магазин "МініК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2039 відгуків

Інструкція міні камеру SQ13

Інструкція міні камеру SQ13

Інструкція з експлуатації міні камери SQ13

Перейти до товарної позиції  

Органи управління

1. Вкл. / Викл.
2. Режим
3. Зарядка USB-порту
4. Слот для карти пам'яті
5. HD-камера
6. ІК-світло
7. Індикатор включення живлення
8. Світловий індикатор нічного бачення
9. Індикатор Wifi
10. Індикатор запису відео / фото

Зарядка

Дана миникамера має убудовану літі-іонну батарею, що дозволяє здійснювати зарядку одним з наступних способів:
1. Зарядка при підключенні до комп'ютера за допомогою USB-кабелю.
2. Запис і зарядка в один і той же час (підключений USB 5V, зарядний пристрій або блок живлення)
3. Коли червоне світло повільно блимає, камера заряджається, в тому час, коли червоне світло перестане блимати камера буде повністю заряджена. (Ви можете заряджати більше 30 хвилин, щоб переконатися, що камера заряджена 100%).

Режими відеозапису

Вставте карту пам'яті MicroSD 10 класу (або вище) слот минивидеокамеры.

Запис вручну

Натисніть кнопку On/Off для включення міні відеокамери – в режимі очікування короткий час натисніть кнопку "М", блимає індикатор. Для початку зйомки необхідно натиснути одноразово кнопку "М" або зайти в програму і натиснути на кнопку старт запису, залежно від того куди хочете, щоб зберігся ролик (Збереження на телефон або на флеш карту). Так само в програмі є можливість налаштувати параметри відео і його дозвіл. Повторний разове натискання на кнопку "М" автоматичне збереження відео і синій індикатор згасне, автоматично поверніться в режим очікування

 

 Запис по датчику руху

Дана міні відеокамера може починати запис на вбудованому датчику руху. Для цього, перебуваючи в режимі очікування, натисніть і утримуйте кнопку On/Off міні відеокамери протягом 3 секунд – відеокамера перейде в режим запису по датчику руху.
При запису по датчику руху відеозапис автоматично зберігається кожні 5 хвилини.

 Запис з нічним підсвічуванням

Натисніть кнопку On/Off для включення міні відеокамери. Натисніть і утримуйте кнопку MODE протягом 3 секунд – жовтий індикатор засвітиться – нічна підсвітка включена.

Для того щоб відключити нічну підсвітку, натисніть і утримуйте кнопку MODE протягом 2 секунд, жовтий світлодіодний індикатор згасне – нічна підсвітка вимкнена. Автоматичне повернення в режим відеозапису і миготіння блакитного світла. У разі ІЧ-підсвічування, але зупинка відеозапису, ІЧ-підсвічування автоматично вимикається і повертається в режим очікування.

ІК-світ: у разі запису відео у форматі WiFi тривале натискання протягом 3 секунд, яскравість жовтого світла та ІЧ-підсвічування Вкл., Тривале натискання на кнопку протягом 3 секунд, жовтий світло і ІЧ-підсвічування вимкнені. Примітка. Тільки вибрати збереження відео на TF-карту. ІЧ-підсвічування може бути відкрита, її не можна відкрити, коли ви хочете зберегти відео на телефоні, що зробить WiFi відключеним

 Запис під час зарядки

Переконайтеся, що в міні відеореєстратор вставлена робоча карта пам'яті. Приєднайте міні відеокамеру у вимкненому стані до зовнішнього акумулятора – одночасно загоряться два світлодіоди, потім кілька секунд буде горіти червоний світлодіод, після чого червоний світлодіод блимає, це означає, що почався запис відео. Тобто, фактично, запис починається автоматично при підключенні міні відеокамери до зарядного пристрою.

Режим фотографування

Натисніть кнопку On/Off для включення міні відеокамери. В режимі очікування, коротке натискання кнопки "ВКЛ/ВИКЛ", червона лампочка спалахує один раз, виконується зйомка і зберігається автоматично повертається в режим очікування.

Так само для віддаленої зйомки необхідно зайти в програму і натиснути на кнопку старт запису, залежно від того куди хочете, щоб збереглася фотографія (Збереження на телефон або на карту пам'яті). Так само в програмі є можливість вибрати параметри фото і його дозвіл.

З'єднання WIFI

1.Натисніть кнопку On/Off для включення міні відеокамери. Натисніть і утримуйте кнопку MODE протягом 2 секунд – загориться зелений індикатор – включений WIFI.
2.Далі в плеймаркете завантажуємо додаток: SPORT DV
3.Включаємо в телефоні WIFI, і знаходимо нову мережу SQ13
4.Підключаємося, вводимо пароль: 12345678
5.Натискаємо PLAY, і далі все просто + є інструкція в додатку

Перезавантаження

Якщо стався збій камери, робимо RESET камери: Натисніть кнопку режиму і клавішу включення в один і той же час для скидання.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner