Продавець Інтернет-магазин "МініК" розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
2029 відгуків

Інструкція міні камеру MD11

Інструкція міні камеру MD11

Інструкція з експлуатації міні камери MD11

Перейти до товарної позиції  

Зарядка

Перед першим використанням камери, обов'язково зробіть повну зарядку. Для повного заряду достатньо 3-4 годин зарядки.

Режими відеозапису

Вставте карту пам'яті MicroSD 10 класу (або вище) слот минивидеокамеры.

Запис відео зі звуком

Необхідно перевести перемикач Mode вгору, після, включити камеру, перевівши перемикач Power у положення On. Спалахне червоний і синій індикатори, після цього, червоний моргне 4 рази і індикатори згаснуть. Запис відео почалася. Для зупинки запису відео переведіть перемикач Power у положення Off.

Запис звуку

Необхідно перевести перемикач Mode вниз, після включити камеру, перевівши перемикач Power у положення On. Спалахне червоний і синій індикатори, після цього, синій моргне 4 рази і індикатори згаснуть. Запис звуку почалася. Для зупинки запису звуку переведіть перемикач Power у положення Off.

 Запис під час зарядки

Переконайтеся, що в міні відеореєстратор вставлена робоча карта пам'яті. Приєднайте міні відеокамеру у вимкненому стані до зовнішнього акумулятора – одночасно загоряться два світлодіоди, потім кілька секунд буде горіти червоний світлодіод, після чого червоний світлодіод блимає, це означає, що почався запис відео. Тобто, фактично, запис починається автоматично при підключенні міні відеокамери до зарядного пристрою.

Підключення до ПК

Підключення до ПК

Приєднайте міні відеокамеру у виключеному стані ПК – через кілька секунд вона автоматично визначиться як знімний диск на Вашому ПК. Індикатор буде означати процес передачі інформації, а червоний – процес зарядки вбудованого акумулятора.

Дата і час

Вставте карту пам'яті MicroSD 10 класу (або вище) слот міні відеокамери, у виключеному стані підключіть до ПК. Камера визначиться як знімний носій (флешка), відкрийте його і створіть текстовий документ з назвою "time".

 

В ньому необхідно прописати дату та час:

2017.10.06 15:10:05 Y Y - відображати дату
2017.10.06 15:10:05 N N - не відображати дату

Збережіть створений файл і вимкніть камеру від ПК. Тепер міні камера MD11 буде відображати потрібну Вам дату і час.

Перезавантаження

Якщо міні відеокамера працює некоректно, або не відповідає на натискання кнопок, Ви можете перезапустити її шляхом одночасного натиснення і утримання протягом 3 секунд кнопки RESET що збоку міні камері.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner